Projekt: Lancôme Beauty Institute

 

Dodaný produkt: Nábytkové vybavení části parfumerie

 

Místo: Parfumerie Lancome Beauty Institute

 

Datum: 09.2014

 

Služba: Výrobní dokumentace, Koordinace výroby, Instalace

 

Oblast: Kosmetika

 

Klient: Lancôme Česká republika

 

 

Značka:

Lancôme  patří mezi jednu z nejznámějších světových značek luxusní kosmetiky. Historie této firmy je spjata s osobou jejího zakladatele Armanda Patijeana, který tuto kosmetickou značku založil již v roce 1935.  Značka má ve znaku růži jako symbol ženskosti a křehkosti. Krása žen není pouze na povrchu, jsou to i emoce a probouzení všech smyslů, odraz harmonie mezi tělem a duší. Lancôme věří v krásu každé ženy a chce ji obdařit možností rozkvést v samu sebe. To vše díky nejsofistikovanějším inovacím. Lancôme hledá krásu budoucnosti.

 

Zadání:

Mezinárodní tým značky Lancôme vyvinul kompletně nový design- velmi luxusní, sofistikovaný a technicky náročný. Tento design bylo potřeba uvést v realitu do prodejen a jako první butik na světě byl vybrán právě Beauty Institute v Praze. Jelikož se jednalo o velmi náročnou zakázku v krátkém časovém období, bylo potřeba vybrat tým profesionálních dodavatelů, aby projekt zpracovali a nainstalovali v nejvyšší možné kvalitě zpracování.

 

Řešení:

Díky svým znalostem a zkušenostem z kosmetického průmyslu, časové efektivitě a perfekcionismu byla agentura REXY vybrána jako jeden z doavatelů pro zpracování výrobní dokumentace včetně vyřešení technických detailů a dodání finálního nábytku. Díky složitosti detailů a množství použitých luxusních materiálů z celého světa a především extrémně krátkému termínu byla příprava projektu velmi náročná. Díky rychlému zorientování se v novém designu, úzkou spoluprací s klientem i kvalitní výrobě se podařilo dodat nábytek včas na plánované otevření a v nejvyšší možné kvalitě zpracování.

 

Výsledek:

Interiér parfumerie Lancôme Beauty Institute se stal opravdovým vzorem nového designu značky pro celý svět a současně vrcholem řemeslného zpracování luxusního prodejního interiéru v celé České republice.

 

kreativní interiérová agentura

o rexy

fullservis

projekty

media

blog

kontakt

KONTAKT