Projekt: Kiehl´s Česká republika

 

Dodaný produkt: Nábytek, Výloha, Stavba, Technické vybavení obchodu (elektro, kamerový systém, vzduchotechnika, osvětlení, audio)

 

Místo: Obchodní centrum Nový Smíchov

 

Datum: 05.2014

 

Služba: Projektová dokumentace, Jednání se zástupci obchodního centra i s úřady státní administrativy (získání stavebního povolení), Výrobní dokumentace, Koordinace výroby, Instalace vybavení obchodu a realizace stavby, Vytvoření animace a fotografické dokumentace projektu

 

Oblast: Kosmetika

 

Klient: Kiehl´s Česká republika

Značka:

Roku 1851 byla založena v newyorské čtvrti East Village lékárna, která dala vzniknout společnosti Kiehl’s. Kiehl´s nabízí produkty péče o pleť, tělo a vlasy špičkové kvality, v jejichž srdci stojí bohatá farmaceutická tradice a jedinečné znalosti z oblasti kosmetiky a lékárenství. Značka po celém světě přináší svým zákazníků nejen kvalitní produkty, ale i jedinečný servis, který ke Kiehl´s neodmyslitelně patří.

 

Zadání:

 Značka Kiehl´s se postupně rozšiřuje i do střední a východní Evropy a český klient stál před významným úkolem otevření svého prvního flagship storu a uvedení značky na trh. Vybral si k tomu jedno z nejfrekventovanějších obchodních center, ovšem s relativně malou obchodní jednotkou. Zásadním úkolem bylo vybrat dodavatele, který se do detailu seznámí s rozsáhlými guidelines značky a celý projekt zvládne dodat jako celek od projektové dokumentace (vč. detailních plánů profesí elektro, vzduchotechnika...), získání stavebního povolení, vyrobení nábytku a obstarání stavebního materiálu a včasného a kvalitního nainstalování.

 

Řešení:

Díky svým znalostem a zkušenostem s velkými kosmetickými značkami, profesionalitě a spolehlivosti byla agentura REXY vybrána jako dodavatel kompletní dodávky obchodu. Byli jsme schopni se rychle zorientovat v guidelines značky a potřebách klienta i obchodního centra a díky tomu jsme zkrátili čas přípravy na minimum. Mohli jsme se tak lépe věnovat preciznímu výběru všech materiálů a kvalitnímu zpracování vyráběného nábytku.

 

Výsledek:

První flagship store Kiehl´s v Česku byl otevřen 22.5. a VIP akce se konala v červnu. Díky kvalitnímu zpracování se stal opravdu tou pravou vlajkovou lodí a díky specifickému designu byl velmi dobře přijatý médii. Těší se velké oblibě zákazníků,

kterých jsou dnes v databázi již stovky.

kreativní interiérová agentura

o rexy

fullservis

projekty

media

blog

kontakt

KONTAKT