Projekt: Giorgio Armani Cosmetics WestEnd

 

Dodaný produkt: Nábytek

 

Místo: Shopping mall WestEnd, Budapešť

 

Datum: 09.2014

 

Služba: Výrobní dokumentace, Koordinace výroby, Instalace

 

Oblast: Kosmetika

 

Klient: Giorgio Armani Cosmetics Hungary

 

 

Značka:

Giorgio Armani je považován za jednoho z nejúspěšnějšího italských módních návrhářů všech dob. Značka Giorgio Armani Cosmetics je srdcem i duší zasvěcená módě - je synonymem naprosté elegance, stylu, exkluzivity a úspěchu. Jejím základem je dokonalé a precizní zpracování a výjimečné textury.

 

Zadání:

Mezinárodní tým Giorgio Armani Cosmetics vyvinul kompletně nový design - velmi luxusní , sofistikovaný a technicky náročný. Tento design bylo potřeba uvést v realitu do prodejen a prvním místem byla pro značku v Maďarsku parfumerie Douglas WestEnd. Základním cílem bylo dodání nábytkové sestavy v relativně krátkém termínu, ale s nejvyšším řemeslným zpracováním.

 

Řešení:

Díky svým znalostem a zkušenostem s designem nábytku Giorgio Armani Cosmetics z Česka a svému perfekcionismu byla agentura REXY vybrána jako dodavatel zpracování výrobní dokumentace včetně vyřešení technických detailů a dodání kompletního nábytku. Díky zkušenostem z Prahy byla příprava projektu zkrácená na minimum a byli jsme schopni dodat nábytek ve velmi krátkém termínu při zachování nejvyšší kvality dodaného produktu.

 

Výsledek:

První nábytková sestava Giorgio Armani Cosmetics v novém designu byla nainstalována včas a v nejvyšším řemeslném zpracování.

Stala se tak referenčním projektem pro ostatní.

 

kreativní interiérová agentura

o rexy

fullservis

projekty

media

blog

kontakt

KONTAKT